Bakaláři

Volejbal - kategorie IV

datum 10.květen 2018 12:38   autor Zaslal: Petr Fiala

Ve čtvrtek 3. 5. se uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu. Naši studenti nižšího gymnázia odehráli okresní kolo v chodovské sportovní hale. Chlapci nastoupili ke 4 utkáním. Dvě z nich dokázali vyhrát, ale na body a skóre skončili na 4. místě. Starší dívky měly o zápas méně a suverénně skončily na vynikajícím 1. místě a postoupily do krajského finále.

To se konalo 9. 5. v hale míčových sportů v Karlových Varech. Cíl byl jasný, postoupit do kvalifikace na republikové finále. To se nakonec povedlo a holky bez ztráty setu zvítězily v krajském finále.

Vzhledem k tomu, že republikové finále se koná v našem kraji, zajistily si tak přímý postup do tohoto finále a nemusí hrát kvalifikaci.

Všem děvčatům patří poděkování za reprezntaci školy a držíme palce při republikovém finále.