Bakaláři

Lektorka z USA

  datum 3.září 2019 7:39   autor Zaslal: Petr Fiala
 
Naše škola uspěla ve výběrovém řízení mezivládní organizace Fulbright Commission, jejímž zřizovatelem je ministerstvo školství USA a ČR. Na tomto základě byla na naši školu delegována americká lektorka, slečna Meredith Catrien Kellogg, která bude  po celý rok vyučovat anglický jazyk ve všech třídách ve spolupráci s učitelem angličtiny.  
Slečna Kellogg vystudovala starověkou řečtinu a srovnávací literaturu. Evropa pro ni není zcela novou destinací. Část svých studií strávila v Dánsku a kromě toho,  její rodina má kořeny v Holandsku, kam jezdí v době prázdnin. Českou republiku si vybrala protože jí učarovala krásná příroda Česko-saského Švýcarska, které navštívila na krátkou dobu v loňském roce, a také pro naši bohatou historii a unikátní architekturu.
Po dobu svého pobytu by se ráda věnovala i mimoškolní činnosti spojené s jejím posláním zde a proto nabízí pro učitele, žáky i jejich rodiče tři následující kluby, které budou zahájeny koncem měsíce září:
  • English Conversation club
  • American Culture Club
  • Mythology Club
Zájemce prosím, aby kontaktovali Mgr. J. Čejkovou Tegerovou, buď osobně nebo na  e-mailové adrese: jcejkova-tegerova@gasos.cz 
...
© 2011-2020 Gymnázium & SOŠ Chodov